You are currently viewing VIDEO/ Zvicra e shënon edhe golin e dytë kundër Italisë

VIDEO/ Zvicra e shënon edhe golin e dytë kundër Italisë

Zvicra e shënon edhe golin e dytë kundër Italisë.

Zvicra ka arritur të shënojë sërish ndaj Italisë dhe tani po avancon 2:0.

Ishte Ruben Vargas i cili realizoi me të nisur pjesa e dytë një supergol.

VIDEO