VIDEO/ Arsenali pa mëshirë, ia shënon edhe golin e katërt Chelseat

Arsenali e ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Chelseat në kuadër të javës së 29-të në Ligën Premier.

Derisa u shënuan dy gola për tre minuta në pjesën e dytë, Arsenali e ka shënuar edhe të katërtin.

Ishte Kai Hazertz, ai që realizoi të katërtin, dhe të dytin personal në minutën e 65-të.

VIDEO

Scroll to top