VIDEO/ Arsenali e shënon golin e tretë kundër Chelseat

Arsenali i ka shënuar dy gola të shpejtë përballë Chelseat në kuadër të javës së 29-të në Ligën Premier.

Ishte Ben White, ai që realizoi për 2-0 në minutën e 53-të.

Në minutën e 56-të, Kai Havertz realizoi për 3-0 dhe duket se këtë gjithçka ka përfunduar.

VIDEO

Scroll to top